Платныя адукацыйныя паслугі - СШ №2 г.Лунинца

Платныя адукацыйныя паслугі

Паважаныя бацькі!

ДУА " Сярэдняя школа №2 г. Лунінца ажыццяўляе платныя паслугі па наступных напрамках (змены з 1 сакавіка 2024 г.):

• Дадатковае навучанне па асобных вучэбных прадметах: вывучэнне дадатковых вучэбных прадметаў, дысцыплін, курсаў; падрыхтоўка да ЦТ па любым прадмеце (кошт 1 занятка ў групе - 3 р. 95 к., індывідуальнага - 11 р. 55 к.)
  • Падрыхтоўка да школы (кошт 2 заняткаў па 0,5 гадзіны - 3 р. 95 к.)

1.

Групавыя заняткі:

дадатковае (звыш устаноўленых вучэбнымі планамі гадзін) навучанне па асобных вучэбных прадметах;

вывучэнне (звыш устаноўленых вучэбнымі планамі гадзін) дадатковых вучэбных прадметаў, дысцыплін, курсаў;

рэпетытарства» кансультацыйныя паслугі) " ва ўстановах агульнай сярэдняй адукацыі (за 1 гадзіну).

3 р. 95 к.

2.

Індывідуальныя заняткі:

11 р. 55 к.
3. Падрыхтоўка да школы ва ўстановах агульнай сярэдняй адукацыі (за 1 гадзіну на 1 чалавека з разліку 2 заняткі (урока) па 0,5 гадзіны) 3 р. 95 к.

Дадзеныя для аплаты платных адукацыйных паслуг

Нумар р/рахунку: BY71AKBB36320000190291200000

ААТ "ААБ Беларусбанк" г. Мінск Код банка (BIC) - AKBBBY2X

УНП 200173955